Skip links
جک پارکینگ هیدرولیک

جک پارکینگی هیدرولیک

جک پارکینگی هیدرولیک

جک پارکینگی هیدرولیک یکی از مواردی است که تمامی افراد به دنبال خرید آن برای درب پارکینگ خود هستند یکی از این ویژگی های موجود در این نوع سیستم حرکتی، تردد بالا و استهلاک پایین تر به نسبت جک پارکینگ مکانیکی می باشد.

مزیت های جک پارکینگی هیدرولیک سبب شده است تا افراد بسیاری بین انتخاب دو جک پارکنیگی هیدرولیک و الکترومکانیک، به سمت جک هیدرولیک بروند. در ادامه به بررسی جک پارکینگ هیدرولیک می پردازیم همراه ما باشید.

جک پارکینگ هیدرولیک چیست؟

یکی از سیستم های مکانیزمی در جک پارکینگی، هیدرولیکی بودن جک پارکینگ می باشد. جک پارکینگ هیدرولیک در حقیقت یک سیستم حرکتی برای باز و بسته کردن درب می باشد.

تفاوت این نوع جک با جک پارکینگ الکترومکانیک در پمپ هیدرولیک می باشد. به این شکل که این سیستم توسط یک پمپ هیدرولیک و سیستم کنترل و فرمان تشخیص داده و موجب باز و بسته شدن درب می شود.

جک پارکینگ هیدرولیکی دارای تجهیزات و قطعات بسیاری است که این امکان را برای مشتریان فراهم می سازد تا در هر شرایط و محیطی بتوانند از این نوع جک استفاده کنند. جک پارکینگ هیدرولیک بازویی به علت داشتن کاربرد و عملکرد خاصی که دارد و همچنین حرکت کردن صاف و تحمل کردن وزن درب، در بسیاری از مراکز و پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد.

یکی از مزیت های جک لولایی هیدرولیکی، دارا بودن تردد بالا و همچنین تحمل وزن سنگین درب و حرکت دادن آن می باشد. این مزیت سبب شده تا از این نوع جک پارکینگی در بیشتر پارکینگ ها استفاده شود.

انواع جک پارکینگی

در حالت کلی 2 نوع جک پارکینگی بر اساس نوع مکانیزم و کارکرد داریم که در ادامه اشاره خواهیم کرد:

  • جک پارکینگی هیدرولیک
  • جک پارکینگی مکانیک

جک پارکینگی مکانیک چیست؟

یکی از انواع جک پارکینگ بر اساس نوع عملکرد، جک پارکینگ مکانیک می باشد. این نوع جک برای درب های سبک و با تردد پایین ساخته شده و سبک می باشد.

اگر ساختمان شما دارای تردد پایین و یا تردد متوسط و همچنین تعداد واحد کم است پیشنهاد ما خرید جک پارکینگ مکانیک است. همچنین این نوع جک قابلیت حرکت دادن درب های با وزن سبک بوده و نباید بیشتر از حد به آن فشار آورد.

جک پارکینگ هیدرولیک چیست؟

جک پارکینگ هیدرولیک یکی دیگر از انواع جک پارکینگ بر اساس نوع عملکرد می باشد.

این نوع جک در نقطه مقابل جک پارکینگی قرار گرفته و برای ساختمان هایی با تردد بالا و همچنین درب های وزن بالا ساخته شده است. از خوبی های این نوع جک پارکینگی، پایین بودن استهلاک آن و دوام و عمر بالای محصول می باشد.

خرید جک پارکینگی

خرید جک پارکینگی یکی از دغدغه های مشتریان می باشد. تمامی افراد همواره به این فکر میکنند که در ازای پرداخت وجه از خدمات و تجهیزات خوبی بهره مند شوند. فک

این در حالی است که طول عمر جک پارکینگ هیدرولیک بسیار بالاتر از جک پارکینگ مکانیک بوده و کاربردهای فراوانی دارد. استهلاک پایین این نوع جک های پارکینگی بسیار پایین بوده و مناسب مصارف مسکونی می باشد. fak

Leave a comment